Konrad Błaszak

Muszę napisać coś, co już od dłuższego czasu funkcjonuje i dla większości z Was nie będzie żadnym zaskoczeniem. Czasem po prostu trzeba powiedzieć coś oficjalnie.

Let’s make it official

Dawno, dawno temu, a tak właściwie to dokładnie rok temu (14 stycznia 2019, ten tekst pisałem wczoraj) opublikowałem takie oto zdjęcie na Instagramie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Uczciwie ostrzegam, że ten tekst będzie raczej z tych dłuższych, a to ponieważ… zaczynam testować technologię na Instagramie! Jeśli obserwujecie mnie na blogu, zapewne zauważyliście, że recenzje nie pojawiały się u mnie zbyt często. Było to spowodowane szeregiem czynników, ale nie chciałbym się tutaj tłumaczyć ze swojego lenistwa i nieogarnięcia, więc pozostajmy na „szeregu czynników”. Oczywiście nie było mi to na rękę, ponieważ ja lubię sprawdzać rynkowe nowości, gadżety i smartfony. Jestem facetem, a więc tak trochę dużym dzieckiem i zawsze mordka mi się smieje, gdy dostanę jakąś ciekawą zabawkę, szczególnie chociaż w małym stopniu zahaczającą o technologię. Właśnie dlatego chciałbym testować coś regularnie, a miejscem, gdzie mógłbym to robić szybko, sprawnie i – przede wszystkim – przyjemnie wydaje się być Instagram. Nie wiem czy mam rację, mogę się cholernie mylić, ale właśnie dziś przedstawiam Wam zapowiedź tej serii, którą będziecie mogli znaleźć pod specjalnym #: #SAMURAJTESTUJE Mam nadzieję, że polubicie się z tymi testami i za kilka miesięcy będzie to świetna seria. Wierzę w to 😉 P.S. Na dziś to tyle. Już jutro pojawi się pierwsza pełnoprawna instagramowa recenzja. W zdjęciach powyżej macie małą podpowiedź 😉 #mobilephotos #mobileshot #mobilephotograph #phonephoto #phoneshot #mobilephotographer #techlifestyle #techlife #techie #instatech #technews #techies #techworld #techloverb#techgeek #mobiletech #smartphones #instatech #takenwithxperia #xperiaxz1#xperiaphotography

Post udostępniony przez Konrad Błaszak (@konrad.blaszak)

Swoje testy przeniosłem oficjalnie na Instagrama. Dzisiejszy wpis znów będzie o tym, chociaż moje recenzje już od dłuższego czasu trafiają właśnie na tę platformę.

Z racji, że już nie jestem Samurajem, nie będzie też działać hashtag #SAMURAJTESTUJE

Piszę o tym ponownie, ponieważ ostatnie miesiące w moim wykonaniu były bardzo niestałe. Czasem wypuszczałem milion rzeczy do sieci w jednej chwili, żeby potem zniknąć na kilka dobrych dni bez większego powodu. Podobnie było z platformami, tzn. czasem coś trafiało na bloga, czasem na jednego Instagrama (@konrad.blaszak), a czasem na moje drugie konto technologiczne (@techkonrad).

No dobra, chciałem tylko Wam potwierdzić to o czym większość z Was wie:

Testy smartfonów i gadżetów będą pojawiać się na Instagramie!

@konrad.blaszak

Czy ten blog w takim razie umrze?

Nie, po prostu zmieni nieco swoje zadanie. Zamiast regularnie prowadzonego bloga z rozbudowanymi testami czy felietonami, KonradBlaszak.com zostaje moją wizytówką. Świetnym przykładem tekstu jest wpis TechKonrad x Oppo Reno 10x ZOOM. Tutaj będą pojawiać się zapowiedzi, podsumowania, ważne informacje i tego rodzaju materiały.

Ponadto znaleźć możecie mnie również tutaj:

Na dziś to tyle! Zapraszam Was jeszcze na Instagrama, gdzie także pojawił się post na ten temat:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Z racji, że na blogu KonradBlaszak.com pojawił się nowy wpis to i tutaj muszę coś ogłosić. Testy smartfonów będą na Instagramie, a dokładnie na tym profilu – @konrad.blaszak. Tak, wiem, że Wy wiecie. Przecież mnie obserwujecie, a nawet czasem jakiegoś lajka zostawicie (tak jak teraz, prawda?). To jest informacja dla całej reszty. Dla Was nowością będzie to, że podsumowania moich testów, zaczną się też pojawiać na blogu. On będzie moją wizytówką, więc warto tam od czasu do czasu zajrzeć. Może dowiecie się o mnie czegoś nowego? Just saying. _____________________________ #TechLifestyle #TechLover #telefon #telephone #mobilephotography #telefony #smartfon #smartfony #smartphones #smartphone #instatech #techupdates #technologyblog #TechNerd #mobileTech #LatestTechnology #techlovers #techlove #technologylover #technologyrules #techies #techworld #techlover #techgeek

Post udostępniony przez Konrad Błaszak (@konrad.blaszak)

Bloger, harcerz, sinolog, pasjonat smartfonów i osoba, która zakochała się w Instagramie. W sieci od dobrych kilku lat, zaczynał od lifestyle’u, ale to technologie wciągnęły go na dłużej.

Next Post